czwartek, 14 lutego 2013

Łóżko rehabilitacyjno-opiekuńcze PRAX 1 polskiej firmy SimedPolski producent sprzętu rehabilitacyjnego Simed, oferuje klientom łóżko opiekuńcze PROX 1, w bardzo przystępnej cenie, wykonane z ogromną starannością popartą najlepszymi materiałami oraz wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu oraz produkcji sprzętu rehabilitacyjnego.
Łóżko wyposażone jest w 4-segmentowe leże, sterowane pilotem ręcznym (elektryczne siłowniki odpowiadają za pracę mechanizmu), gwarantujące użytkownikowi osiągnięcie pozycji Trendelenburga i anty-Trendelenburga oraz pozycji siedzącej. Posiada regulację wysokości leża od 42 cm do 78 cm, zmiana wysokości ułatwia opiekę oraz samodzielne wstanie przy podwyższeniu. Dodatkowo stelaż metalowy obudowany jest elegancką drewnianą, bukową, konstrukcją, która zapewnia możliwość wkomponowania mebla w wystrój domowy. Cała konstrukcja oparta jest na hamowanych, antystatycznych kołach. Łóżko posiada system awaryjnego opuszczenia, przydatny w przypadku awarii energii elektrycznej. Zapraszam na stronę producenta.

1 komentarz:

  1. Szczerze odradzam. Te łóżka to tragedia. Mamy takich dziesięć w oddziale i od początku był z nimi problem. Przy podnoszeniu trzęsły się jak mieszalnik do farb(wymienili elementy). Płyty przy szczycie i nogach mają 3mm i pękają od przeciągów, a piloty po roku nie miały już przycisków. Polecam za to każde inne łóżko. Stare Oriony, Taurus z Reha bedu - super i tani. Wszystko tylko nie Prax I

    OdpowiedzUsuń